КЗО "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 305" ДМР

 





Имя

Адрес Email *

Сообщение *

Мережа освітньої діяльності та додаткові освітні послуги

 

Орієнтовний розподіл занять на 2018-2019 навчальний рік

 

Дні

тижня

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Ранній вік

1.Музичне заняття

9.00-9.10

 

2.Дитина у довкіллі

9.30-09.45

 

1.Ознайомлення із соціумом + художня література

9.10-9.25

 

2.Фізкультура

09.30-09.40

1.Музичне заняття

9.00-9.10

 

2.Сенсорний розвиток+аплікація/ліплення

9.30-9.40

1.Сенсорний розвиток + конструювання

9.00-9.10

 

2.Фізкультура

9.30-9.40

1.Розвиток мовлення + малювання

9.15-9.30

 

Молодша група 

1.Фізкультура

9.15-9.30

 

2.Дитина у довкіллі + розвиток мовлення

10.00-10.20

1.Музичне заняття

9.10-9.25

 

2. Ознайомлення із соціумом + художня література

9.40-10.00

1.Логіко-математичний  розвиток

9.15-9.35

 

2.Аплікація/ліплення

10.00-10.20

1.Музичне заняття

 9.10-9.25

 

2.Ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення

9.40-10.00

1. Фізкультура

9.15-9.25

 

2. Малювання

10.00-10.20

 

Середня

Группа №2

1.Дитина у довкіллі + розвиток мовлення

9.15-9.35

 

2. Фізкультура

 10.00-10.20

1.Музичне заняття

 9.35-9.55

 

2.Ознайомлення із соціумом + художня література

10.10-10.30

1. Фізкультура

9.10-9.35

 

2. Дитина у довкіллі + розвиток мовлення

10.00-10.20

1. Музичне заняття

 9.35-9.55

 

2.Логіко-математичний розвиток+ /Ліплення/аплікація

10.10—10.30

1  Художня література + ознайомлення із соціумом

9.15-9.25

 

2.Малювання

10.00-10.20

Середня група №2

1.Музичне заняття

9.20-9.50

 

2.Дитина у довкіллі + розвиток мовлення

10.00-10.30

1.Грамота + підготовка руки дитини до письма

9.15-9.45

 

2.Фізкультура

10.00-10.30

1. Музичне заняття

 9.20-9.50

 

2.Логіко-математичний розвиток+аплікація/ліплення

10.05-10.35

1.Логіко-математичний розвиток+дитина у довкіллі

9.15-9.45

 

2.Фізкультура

10.05-10.35

 1.Ознайомлення із соціумом + розвиток мовлення

9.15-9.45

3. Художня література + малювання 10.00-10.30

Старша група

1.Дитина у довкіллі + розвиток мовлення

9.15-9.45

 

2.Художня література + Малювання

10.00-10.30

1.Грамота + підготовка руки дитини до письма

9.15.-9.45

 

2.Музичне заняття

10.05-10.35

 

1.Логіко-математичний розвиток +

аплікація/ліплення

9.15-9.45

 

2.Фізкультура

10.05-10.35

1. Логіко-математичний розвиток+дитина у довкіллі

09.15-09.45

 

2. Музичне заняття

10.05-10.35

 

 1. Ознайомлення із соціумом+ розвиток мовлення

9.15-9.45

 

2. Фізкультура

10.05-10.35

 

 

2 половина дня

Понеділок - Будівельні ігри, ігри для розвитку дрібної моторики (ясла) , СХД
Вівторок - Художня література (ясла),  Пошуково- дослідницька  діяльність 
Середа - Театральна діяльність
Четвер - Сюжетно-відображу вальна  діяльність (ясла),  Робота з папером
П ятниця - Розвиваючі творчі ігри, ігри забави  (ясла), Трудова діяльність